Reklam Ver
ÖZDEMİR YEMEKÇİLİK
Altun Yemek Sarayı Ltd. Şti.
Yüksel Yemek
Alioğlu Catering Yemek
Gül Catering

Med Yemek Catering

Firma Hakkında

Med Yemek 1993 yılında restoran işletmeciliği olarak hizmete girmiş, 1994 yılından itibaren de toplu yemek üretimi olarak devam etmektedir.

Yemek kalitesi ve müşteri memnuniyetini amaç edinmiş olan firmamız şu anda 30 kişilik personeliyle tabldot servis ve özel yemek organizasyonları konusunda çalışmalarına devam etmektedir.

Hizmetlerimiz

Tabldot
Uzun bir süredir yemek üretim ve servis faaliyetinde bulunan şirketimiz işyerleri personelinin yemek ihtiyacını ve bununla ilgili servis hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Firmamız ev yemeği lezzet ve kalitesinde, dengeli beslenme kurallarına uygun olarak ürettiği ürünlerle işyerlerinin yemek sorunlarını çözmeyi amaç edinmiştir. 5 kişiden 1000 kişiye Ankara ve çevresine haftanın 7 günü farklı menülerle servis vermektedir.

Standart tabldot servisimizde hergün 3'lü, 4'lü ve diyet menümüz çıkmaktadır. Menülerimiz haftalık planlanarak müşterilerimize bilgi verilmektedir.

Hafta içi 5 günün 3 günü et yemeği (1 günü beyaz et şeklinde), diğer günler etli sebze ve kurubaklagil yemekleri sunulmaktadır. Haftasonlarıda dönüşümlü olarak menülerimiz düzenlenmektedir.

Diyet menülerimiz az yağlı ve tuzsuz hazırlanarak, tamamen beyaz et ve sebze yemeklerinden oluşmaktadır. Kalp, tansiyon gibi rahatsızlıkların yanı sıra formunu korumak isteyen müşterilerimiz için de uygun bir şekilde ayarlanmıştır.

Paket Servis
Önceden haber verilmek üzere evinize veya şirketinize günlük tabldot yemeklerimizden paket kabıyla sipariş edebilirsiniz.

5 kişinin altındaki günlük tabldot müşterilerimize de paket kabıyla servis verilmektedir.

Özel Organizasyon
Firmamız kokteyl, kokteyl prolonge, özel yemek davetleri, seminer - toplantı yemekleri ve bunlar gibi organizasyon hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Müşteri istekleri doğrultusunda ekip ve ekipmanlarımızla komple hizmet verilebildiği gibi siparişleriniz doğrultusunda sadece sunulacak ürünler de hazırlanmaktadır.

Size Özel
Talebiniz doğrultusunda istediğiniz ürünleri ev davetlerinde, düğün, cenaze gibi yemeklerde sipariş edebilir, yemek konusunu sorun olmadan halledebilirsiniz.Firma Adresi
Osmanlı Cad. No:16/A-B-C Balgat 06520 Ankara

Firma İl
Ankara

Firma İlçe
Merkez

Firma Tel 1
0 (312) 285

Firma Tel 2
0 (312) 286

Firma Fax
0 (312) 284

Firma Web Adresi
www.medyemek.com

Firma E-Posta Adresi
info@medyemek.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET