Reklam Ver
Mendika Yemek Catering
Çınar Yemek Catering Organizasyon
Alioğlu Catering Yemek
ANTALYA YEMEK
Anadolu Catering

Çınar Yemek Catering Organizasyon

Firma Hakkında

1990 yılından beri faaliyet gösteren ÇINAR YEMEK kurulduğu günden itibaren hijyenik, sağlıklı üretim ortamı, kaliteli malzeme ile hizmetin en iyisini sunmayı hedefledi.

Kalite politikamız sürekli gelişmeyi hedefleyen takım ruhu ile çevreye saygılı, hijyenik bir ortamda, güler yüzlü hizmetle kaliteli ve lezzetli yemekler sunarak koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

İşletmeniz için yemek servisi istediğinizde, düşünmeniz gereken şeylerin başında sağlık koşulları yer almalıdır. İnsan bünyesinde önemli bir değere sahip beslenmenin, yanlızca doymak anlamına gelmediğini bilmek gerekiyor.

Günümüzde ayak üstü atıştırmalarla geçiştirilmeye çalışılan öğünler, yanlızca geçici doygunluk sağlar. Oysa üreten insanların yeterli enerjiye sahip olabilmesi için, vitaminden proteine tüm ihtiyacını karşılaması kaçınılmaz bir gerçektir. Bu da gösteriyor ki sağlıklı besin, uygun koşullar altında hazırlanmış, lezzeti kadar, besin değeri yüksek yiyecekler anlamına gelmektedir.

Eğer sağlıklı ve dengeli beslenmeyi tercih ediyorsanız modern üretim tesisimiz ve profesyonel ekibimiz her zaman hizmetinizde olacaktır.Firma Adresi
Merkez Mahallesi Menekşe Sokak No:27

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Avcılar

Firma Tel 1
(0212) 591 6

Firma Tel 2


Firma Fax
(0212) 590 8

Firma Web Adresi
www.cinaryemek.com.tr

Firma E-Posta Adresi
info@cinaryemek.com.tr


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET