Reklam Ver
Erzey Gıda
Emin Gıda Catering
BEYATLI CATERİNG & ORGANİZASYON
Ekol Yemek Catering
A YEMEK CATERİNG SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Yüksel Yemek

Firma Hakkında
12 yıl önce Tekirdağ Merkezde yemek işletmeciliği ile faaliyete geçen firmamız, oluşturduğu portföy ve kalitesiyle kısa zamanda büyüyerek toplu yemek sektörüne girmiştir.

Bu yıllar içerisinde YÜKSEL YEMEK toplu yemek sektöründe göstermiş olduğu atılımlar sayesinde merkez Tekirdağ�da olmak üzere 2 adet şube daha açmıştır. Şubelerimiz Tekirdağ�ın Muratlı ilçesi ve İstanbul Sefaköyde faaliyetlerine devam etmektedir. Gün geçtikçe gelişen hizmet ağı sayesinde kurumsal alanlarda, fabrikalar, şantiyeler, hastaneler ve okullar gibi tüm beslenme ihtiyacı olan sektörlere uzman kadrosuyla hizmet veren firmamız, firmanızın ihtiyacı olan, personelinizin sabah kahvaltısı, öğle yemekleri, akşam yemekleri ve mesai yemekleri olmak üzere TÜM ETKİNLİK VE HİZMETLERİ İLE YANINIZDA OLAN PRETİJLİ BİR MARKADIR.

Toplu yemek üretim, sunum ve organizasyonunda profesyonel yönetim şarttır. İhtiyaçları karşılayan, projelendirme, menü planlaması, maliyet analizleri, konusunda ihtisaslaşma, ancak çağdaş yönetim anlayışıyla çözülebilir. Yemek üretiminde başarının temeli iyi bir yönetim politikası ve yönetim unsurunun olmazsa olmaz şartı, ihtisastır. Çünkü temel prensiplerin ancak belli bir seviyenin yakalanmasıyla korunabileceği bilinci içerisinde olan Yüksel Yemek yönetim birimi, öncelikli olarak kalite unsurunu esas kabul etmiştir. İşimizi iyi yapabilmenin sırrı da bilgi ve tecrübeye

Firma Adresi
ÇOBANÇEŞME MAH. RÜSTEM PAŞA SOK. NO:39 KAT-1
YENİBOSNA / İSTANBULis

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Bahçelievler

Firma Tel 1
0212 639 22

Firma Tel 2
0212 639 22

Firma Fax
0212 239 46

Firma Web Adresi
www.yukseltopluyemek.com

Firma E-Posta Adresi
info@yukseltopluyemek.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET