Reklam Ver
HAMUR SANATLARI
Yepida Toplu Yemek
Simge Yemek Hizmetleri
Maydanoz Catering & Organizasyon
asır yemek ve Catering şirketi

Soyak Catering

Firma Hakkında

Günümüz koşullarında işletmelerin personel yemeği temininde karşılaştıkları güçlükleri göz önüne alan müessesemiz, en ekonomik şartlarla “Daimi kaliteli Yemek ve iyi hizmet” sunmayı ana ilke kabul etmektedir.


   Bu bağlamda Beslenme - Diyet uzmanınca belirlenen ve Mengen’li ustaların Türk-Saray mutfağı geleneksel lezzetine sadık kalarak hazırladıkları yemekleri modern tesislerimizde yetişmiş personel, yeterli araç gereç ve imkanlarıyla birleştirerek beğenilerinize sunmaktayız.


   Sunuş dosyamızda belirtmiş olduğumuz bilgi ve belgelerin ışığı altında değerlendirilmesi hususunu emir ve müsaadelerinize arz ederiz.
Açıklama :
* 1 haftalık bakliyat, günlük sebze ve ihtiyaca göre günlük alınan beyaz ve kırmızı et hammadde olarak stoklarımıza ve soğutma dolaplarımıza kabul edilir.
* Günlük olarak alınan siparişler doğrultusunda, hazırlık (temizlik, ayırma vs.) safhasında geçilmek üzere çıkışı yapılır. Sebze yıkamada esas, çıkabilecek mevcut canlı ve katı mikrobiyolojik varlıkların temizlenerek hijyen olayının meydana gelmesidir.
* Sonraki aşama da, yemek pişirme ve paketleme aşamasıdır. Bu aşamada, yemeklerimiz çelik tencerelerde pişirilerek yine aynı şekilde çelik kaplarımızla siparişlere göre paketlenmektedir.
* İhtiyaca göre çatal-kaşık ve peçete temin edilerek servise çıkılır.
* Servis sunumundan sonra temizlik için, çelik kaplar toplanılarak bulaşık hanemize getirilir.
* Temizlik ve hijyen olayının gerçekleşeceği bu aşamada amaç, toplanan çelik kapların her türlü mikrobiyolojik atıklardan arınmasının sağlanmasıdır. Bu hedef doğrultusunda yine TSE markalı deterjanlar kullanılarak temizlik ve hijyen gerçekleşirFirma Adresi
Pınar Mah. Çamlıbel Cad. No : 167 / 1  
Maslak / İstanbul

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Beşiktaş

Firma Tel 1
0 212 285 01

Firma Tel 2


Firma Fax
0 212 285 01

Firma Web Adresi
www.soyakcatering.com

Firma E-Posta Adresi
info@soyakcatering.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET