Reklam Ver
Polesan Yemek
Kaan Catering
Alioğlu Catering Yemek
Akerdem Catering
Çizgi Catering

Çizgi Catering

Firma Hakkında

Çizgi Gıda ve Turizm Organizasyonları San. Tic.Ltd.Şti., başlıca; catering, açıkhava tolantıları, toplu yemek, davet, toplantı, organizasyon hizmetleri vermekte olup, aradan geçen yıllar içerisinde sizlerin beğeni ve güvenini kazanarak Türkiye’nin onlarca şehrinde sizlere hizmet etme şerefini yaşadı.

2003 Yılında kurulan ve daima yükselen bir başarı grafiği çizen Çizgi Catering, sektörün en köklü firmalarından olmaya adaydır.Kuruluşumuzdan bu yana özgün,kaliteli ve bütçesine uygun bir ikramı tercih eden pek çok seçkin vakıf,dernek ve firmalara hizmet vermenin karşılığını yine aynı kuruluşlar tarafından tercih yada tavsiye edilerek görüyoruz.

Firmamız 2003 yılından bu yana merkez İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir. Minimum kişi sayısı 50 kişi olmak üzere, kokteyl kapasitemiz 4000 – 5000 kişiye çıkarken, oturmalı düzende 500 kişidir.

Çizgi catering,tercihen “Exclusive Catering” alanında hizmet veren bir firmadır.Tüm yatırımlarımızı exclusive catering’e yönelttiğimiz için kullandığımız malzemelerin kalitesi,taşımacılıkta sürat ve sağlık koşulları bizleri bugünlere getirmiştir.Ayrıca en önemli özelliğimiz yemek üretimimizin bizim denetimimizde kendi mutfağımızda gerçekleşmesidir.Yaptığımız işin önemini algılamamız,müşterimize en iyiyi verme azmimiz prensibimizdir.Disiplinli,dinamik,genç ekibimizle oluşturduğumuz kadromuz verilen kusursuz hizmeti daha nice yıllara taşımayı hedeflemektedir.Firma Adresi
RASİM PAŞA MAH. UZUN HAFIZ SOKAK NO:91/A
KADIKÖY - İSTANBUL

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Kadiköy

Firma Tel 1
0216 414 42

Firma Tel 2


Firma Fax
0216 414 420

Firma Web Adresi
www.cizgicatering.com

Firma E-Posta Adresi
info@cizgicatering.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET