Reklam Ver
Kalkavan Catering
OMYA YEMEK ÜRETİM SAN.TİC.LTD.ŞTİ
ANTALYA FASHİONS DÜĞÜN DAVET ORGANİZASYON
ASYA CATERİNG UNLUMAMÜLLERİ YEMEK ORGANİZASYON SAN.TİC.
HASIRCILAR BAHARAT

Keyveni Catering

Firma Hakkında
1985 yılından beri Mis&Keyveni Catering olarak sektörde hizmet veren Keyveni, aradan geçen her yılla birlikte daha güvenilir bir marka statüsüne ulaşmanın gururunu yaşıyor. Sağlık koşullarına verdiği önemle kalitesini hiç düşürmeden, lezzeti estetikle bir arada sunan Keyveni, müşteri memnuniyetini her şeyden ön planda tutuyor.

Keyveni ekibi olarak senelerdir ödün vermeden sürdürdüğümüz hizmet anlayışımızı, emeğiz ve sevgimizle harmanlayarak müşterilerimizin beklentilerine cevap vermekteyiz.

Çiftlikten sofraya kadar takip edilen kalite kontrol sürecimiz ve hijyen standartlarımız teknolojik ekipmanlarımızla denetim altında tutulmaktadır.

Yılların tecrübesiyle Keyveni en güvenilir hizmeti sunmanın gururunu taşıyor. Uzman kadrosuyla lezzetten ve hijyenden asla ödün vermeyen Keyveni, müşterilerine karşı sorumluluğunu daima en iyi şekilde yerine getiriyor.

İsmi Anadolu'ya özgü bir deyim olan ve "yemeğin ustası, hünerli ve marifetli" anlamına gelen Keyveni, daima adına yakışır bir şekilde hareket ederek, yaşamımızın temel ihtiyacı yemeği hijyenik ortamlarda hazırlayıp, müşterilerine özenle sunuyor.

Türk Mutfağı'nın geleneksel ve özgün kültürünü yansıtan Keyveni, modern yöntemlerle hazırlanan yemekleriyle, çeşitliliği ve lezzeti bir araya getiriyor.

İş yerlerinizde ev yemeği keyfini yaşamak için başvuracağınız tek adres Keyveni'dir. Kuruluşumuz, 21 senenin verdiği deneyimle yoluna istikrarını koruyarak devam etmektedir.

İş yerlerinden bankalara, hastaneden medya kuruluşlarına kadar birçok şirket gruplarına en kaliteli yemek hizmetini sunmakta olan Keyveni referansları hakkında daha ayrıntılı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Firma Adresi
28 Nisan Caddesi No: 12 Gürsel Mahallesi
Kağıthane - İstanbul

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Kağıthane

Firma Tel 1
0212 320 57

Firma Tel 2
0212 320 57

Firma Fax
0212 320 57

Firma Web Adresi
www.keyveni.com

Firma E-Posta Adresi
feyza@keyveni.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET