Reklam Ver
Coşkun Yemek Catering
Prestij Catering
Ekol Yemek Catering
Üçler Toplu Yemek
Özer Yemek

Mutlu Yemek

Firma Hakkında
Mutlu Yemek teknolojik donanımlı tesisi toplu yemek sektöründe 1998 yılından beri bir fiil hizmet vermektedir. Ekibimizin her bir ferdi; kendi alanında genç, deneyimli, dinamik ve işinin profesyoneli olup tamamen görevinin sorumluluğunu yüklenebilecek bilinçtedir. Aynı anda 5000 kişiye hizmet verebilecek kapasiteye sahip olan firmamız mutfak kurmak sureti ile yerinde hizmet verebilmektedir. Hijyen bir ortam ve hizmet kalitesi prensiplerinden ödün vermeden sizlere, sıcağı sıcağına ulaştıracağımız her lezzet Mutlu Yemek üretim tesisleri tarafından sağlanacaktır.

Beslenme uzmanımız ve profesyonel aşçılarımız yemeklerdeki kişii başına malzeme gramajlarını, bunların vitamin ve protein değerlerini, sizlerin doğru, yeterli ve düzenli beslenmenizi göz önüne almaktadır.

Kullanılan hammadde ve mamülün tamamı TESK (Türk Standartları Enstitüsü Kurumu) standartlarda olup malın gelişinden üretimine kadar gıda mühendisleri kontrolünde sunulmaktadır.

Ürettiğimiz yemeğe ve verdiğimiz hizmete ne kadar önem verdiğimizi sizlere de tanıtmamızın yolu tesisimizi görmeniz ve yemeklerimizi tatmanızdır.

Firma Adresi
İkitelli Organize San. Bölgesi Pik Dökümcüler Sit. B.5 Blok No:4
İkitelli / İstanbul

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Küçükçekmece

Firma Tel 1
0212 485 31

Firma Tel 2
0212 485 31

Firma Fax
0212 485 311

Firma Web Adresi
www.mutluyemek.com

Firma E-Posta Adresi
iletisim@mutluyemek.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET